Lonely Wood Forum - Registrace

Přístupem na „Lonely Wood Forum“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, pak na „Lonely Wood Forum“ prosím nevstupujte a nepoužívejte ho. Tyto podmínky můžeme kdykoliv změnit a učiníme vše pro to, abychom vás o jejich změně informovali. Přesto by bylo rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Lonely Wood Forum“ i po změně podmínek vyjadřujete souhlas s jejich doplněnou či pozměněnou verzí.

Naše fórum běží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra vydané v souladu s „Obecnou veřejnou licencí GNU 2.0“, které je možné stáhnout z www.phpbb.com. Software phpBB však pouze zprostředkovává internetové diskuze a společnost phpBB Limited není zodpovědná za to, jaký obsah nebo jaké chování označíme či neoznačíme za přípustné. Další informace o phpBB naleznete na www.phpbb.com.

Zavazujete se nepřispívat na fórum hanlivým, neslušným, pomlouvačným, nenávistným, výhružným, sexuálně zaměřeným či jiným materiálem, který by mohl porušovat zákony platné ve vaší zemi, zákony země, v níž sídlí „Lonely Wood Forum“, nebo mezinárodní právo. Takové chování může vést k vašemu okamžitému a trvalému vykázání z fóra, jakož i k upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb na vaši činnost, bude-li tak uznáno za nutné. Pro případné uplatnění těchto opatření se IP adresy všech příspěvků ukládají. Souhlasíte s tím, že „Lonely Wood Forum“ má právo kdykoliv odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte s uložením všech vámi zadaných údajů do naší databáze. Přestože tyto informace nebudou bez vašeho souhlasu předány třetí osobě, nepřebírají „Lonely Wood Forum“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Vámi zadané registrační údaje slouží pouze ke zřízení a vedení vašeho uživatelského účtu a budou zpracovávány po dobu jeho existence. Podrobnější informace o zpracování těchto údajů a vašich souvisejících právech naleznete v našich Zásadách zpracování osobních údajů. Registrací rovněž potvrzujete, že je vám alespoň 13 let.