Lonely Wood Forum - Ochrana soukromí

Toto prohlášení podrobně vysvětluje, jak „Lonely Wood Forum“ a phpBB používají jakékoliv informace získané o vás během kterékoliv z vašich návštěv.

Informace o vás shromažďujeme dvěma způsoby. Zaprvé, při vstupu na „Lonely Wood Forum“ vytvoří software phpBB dvě cookies, což jsou malé textové soubory, které jsou následně staženy a uloženy v dočasných souborech vašeho internetového prohlížeče. Tyto cookies obsahují pouze vaše uživatelské ID a anonymní identifikátor relace, který je vám automaticky přidělen softwarem phpBB. Zadruhé, informace o vás shromažďujeme rovněž v okamžicích, kdy nám je sami odesíláte. To zahrnuje například registraci na „Lonely Wood Forum“ nebo odesílání příspěvků po vaší registraci, když už jste přihlášeni.

Váš účet bude přinejmenším obsahovat vaše unikátní uživatelské jméno, vaše heslo používané pro přihlašování k vašemu účtu a vaši platnou e-mailovou adresu. Informace související s vaším účtem na „Lonely Wood Forum“ jsou chráněny zákonem o ochraně osobních údajů platným v České republice. V každém případě máte možnost určit, jaké informace z vašeho účtu se budou zobrazovat veřejně. Ve svém účtu máte rovněž možnost povolit nebo zakázat zasílání e-mailů vytvářených automaticky softwarem phpBB na vaši e-mailovou adresu. Vámi zadané registrační údaje slouží pouze ke zřízení a vedení vašeho uživatelského účtu a budou zpracovávány po dobu jeho existence. Podrobnější informace o zpracování těchto údajů a vašich souvisejících právech naleznete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Vaše heslo je pro zajištění jeho bezpečnosti zašifrováno (jako jednosměrný hash), přesto vám obecně nedoporučujeme používat stejné heslo na více různých stránkách. Vaše heslo slouží pro přístup k vašemu účtu na „Lonely Wood Forum“, a proto ho pečlivě uschovejte a mějte prosím na paměti, že nikdo spojený s „Lonely Wood Forum“, phpBB ani jakoukoliv třetí stranou nemá právo po vás toto heslo požadovat. V případě, že byste heslo ke svému účtu zapomněli, můžete použít funkci „Zapomenuté heslo“ poskytovanou softwarem phpBB. V takovém případě budete muset zadat své uživatelské jméno a svou e-mailovou adresu, aby vám software phpBB mohl vygenerovat a zaslat nové heslo, s nímž se poté přihlásíte ke svému účtu.